ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Organiczny propolis, gumy miodowe i cytrynowe

Symbol: GPCIT

31.70 zł
Koi i zmiękcza gardło. Bogaty w składniki aktywne z ula: miód (45%) i propolis (3%). Naturalny aromat cytrynowy dla przyjemnego, łagodnego smaku. Ekskluzywna formuła opracowana w naszym laboratorium na południu Francji (Occitanie). Odpowiedni dla całej rodziny od 3 lat. 100% naturalny. Naturalnie bezglutenowy. Bez sztucznych aromatów.
Producent: Propolia
Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: Olium.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Organiczny propolis, gumy miodowe i cytrynowe

Koi i zmiękcza gardło. Bogaty w składniki aktywne z ula: miód (45%) i propolis (3%). Naturalny aromat cytrynowy dla przyjemnego, łagodnego smaku. Ekskluzywna formuła opracowana w naszym laboratorium na południu Francji (Occitanie). Odpowiedni dla całej rodziny od 3 lat. 100% naturalny. Naturalnie bezglutenowy. Bez sztucznych aromatów.

Gumy Propolis to historyczny produkt, którym nasi Klienci cieszą się już od 1979 roku! Łączą w sobie bardzo przyjemny smak ze wszystkimi zaletami propolisu, polecanego do pielęgnacji jamy ustnej i pomagającego zapobiegać nieświeżemu oddechowi.

Te gumy propolisowe to znacznie więcej niż zwykły przysmak: łączą w sobie uznane zalety propolisu z miodem i cytryną, aby ukoić gardło.

Prawdziwa mała aktywna przyjemność, która towarzyszy Ci przez cały dzień i daje natychmiastowe uczucie komfortu już od pierwszego żucia.

Korzyści z Propolii®

  • Działa kojąco i zmiękczająco na gardło
  • Bogaty w składniki aktywne z ula: miód (45%) i propolis (6%)
  • Świeży cytrynowy smak
  • Ekskluzywna formuła opracowana w naszym laboratorium na południu Francji (Occitanie)
  • Odpowiedni dla całej rodziny: dorośli i dzieci od 3. roku życia
  • 100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego
  • Naturalnie bezglutenowy – nie zawiera sztucznych aromatów

Opakowanie 45g

Zalecane Dzienne Spożycie (RDI) – 6 gum

Organiczny miód 2700 mg Organiczny ekstrakt z propolisu 180 mg Organiczny olejek eteryczny cytrynowy 24 mg

Gumy propolisowe z miodem propolisowym i cytryną: naturalny środek na ukojenie gardła i dobre samopoczucie na co dzień

Dlaczego warto wybrać gumy propolisowe z miodem propolisowym i cytryną?1. Koi i wspiera gardło

Gumy Propolis Propolis zostały specjalnie opracowane, aby łagodzić i wspierać gardło. Miód i propolis są znane ze swoich zalet, a cytryna dodaje odrobinę świeżości.

2. Orzeźwiający smak cytrynowy

Cytryna w połączeniu ze słodyczą miodu zapewnia orzeźwiająco pikantny smak, który zachwyca kubki smakowe. Wybierz naturalny cytrynowy roztwór do gardła.

3. Bogaty w naturalne składniki aktywne

Nasze dziąsła zawierają 45% miodu i 3% propolisu, dwa naturalne składniki, które wpływają na skuteczność dziąseł i przyczyniają się do dobrego samopoczucia.

4. Zaprojektowane wyłącznie we Francji

Wszystkie nasze gumy powstają w naszym laboratorium na południu Francji, w regionie Occitanie. Nasza ekskluzywna formuła jest wynikiem dogłębnych badań, gwarantujących najwyższą jakość naszych produktów.

5. Odpowiedni dla całej rodziny

Odpowiedni dla całej rodziny - dzieci od 3 roku życia. Oferują naturalne rozwiązanie dla dobrego samopoczucia każdego.

6. 100% naturalnych składników

Zależy nam na oferowaniu Państwu produktu całkowicie naturalnego, wolnego od glutenu i sztucznych aromatów.

7. Poręczny i ekonomiczny

Każde opakowanie zawiera 45 g gum, więc jest to hojna ilość, którą możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek się wybierasz, czy to do pracy, szkoły, czy w podróży. Poręczny produkt dbający o Twoje dobre samopoczucie.

Składniki

Guma arabska* (substancja zagęszczająca), miód* 45%, oczyszczony ekstrakt propolisu z Europy i Ameryki Południowej* 3%, sok z cytryny* (Citrus limon L. Burm. f.), olejek eteryczny cytrynowy* (Citrus limon L. Burm. f. )

* Składniki z upraw ekologicznych

Wykazy składników stosowanych w składzie naszych produktów są na bieżąco aktualizowane. Przed użyciem produktu Propolia® prosimy o zapoznanie się z listą składników na opakowaniu, aby upewnić się, że składniki te nadają się do osobistego użytku.

Wskazówki dotyczące użytkowania

5 do 6 dziąseł dziennie, należy ssać powoli przez cały dzień. Nie zaleca się stosowania u osób uczulonych na produkty pochodzące z uli. Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci do lat 3. Nie zastępuje zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Nie przekraczać wskazanej dawki dziennej. Przechowywać z dala od ciepła i wilgoci.

  • Metalowa puszka : Nadaje się do recyklingu – Włóż do żółtego pojemnika na śmieci.
  • Folia z tworzywa sztucznego : Nadaje się do recyklingu - Włóż do żółtego kosza.

Organiczny propolis, gumy miodowe i cytrynowe, GPCIT