ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Poznaj markę compagnie des sens!

Poznaj markę Compagnie des Sens!
Compagnie des Sens to mała francuska firma z siedzibą w Lyonie, której zespół tworzy znakomitej jakości naturalne kosmetyki. Produkty od Compagnie des Sens mają pozwolić Ci odkryć drogocenne właściwości roślin. Co w takim razie roślinne BIO kosmetyki mogą zaoferować?

Rośliny są kluczem do rozwiązania wielu problemów

Compagnie des Sens rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku, gdy jej założyciel odkrył moc olejków eterycznych. Przekonanie o skuteczności produktów naturalnych jest od tego czasu integralną częścią filozofii tej firmy. Korzystne działanie roślin było dla naszych przodków niekwestionowane, ale pojawienie się syntetycznych produktów opartych na wielu składnikach sprawiło, że o tym zapomnieliśmy. Compagnie des Sens przypomina, że świat roślin jest pełen niesamowitych właściwości terapeutycznych, odżywczych i kosmetycznych. Wiele problemów zdrowotnych znajduje rozwiązania w roślinach, zatem ich właściwości muszą być lepiej znane.
Rośliny są kluczem do rozwiązania wielu problemów
Codzienne korzystanie z roślinnych produktów jest intrygujące

Codzienne korzystanie z roślinnych produktów jest intrygujące

Korzystanie z roślin na co dzień oznacza wejście w złożony świat, która nas przerasta, co oznacza zmierzenie się z dwoma problemami: wykładniczą różnorodnością świata roślin i wewnętrzną złożonością każdego naturalnego ekstraktu. Według Arystotelesa i Platona inteligencja jest podstawą godności człowieka. Compagnie des Sens wierzy, że poszerzanie wiedzy o otaczającej nas naturze (jej właściwościach, zintegrowaniu ją z naszym codziennym życiem) czyni nas lepszymi i szczęśliwszymi.

Produkty roślinne pozwalają nam zachwycić się przyrodą

Codzienne używanie roślin wzbudza w nas zachwyt nad każdym cudem otaczającej nas natury. Czy nałożenie kropli mięty pieprzowej na skronie nie jest lepsze od połknięcia tabletki przeciwbólowej? Jest! Mięta rośnie w ogrodzie, jest piękna i pozytywnie wpływa na wiele innych dolegliwości. Mięta, jeśli przyjrzysz się jej bliżej, jest rośliną godną podziwu. Korzystanie z właściwości roślin w codziennym życiu to możliwość złapania kontaktu z Naturą, która zadziwia i sprawia dużo radości.
Produkty roślinne pozwalają nam zachwycić się przyrodą
Najlepsi producenci - dumni ze swoich BIO produktów

Najlepsi producenci - dumni ze swoich BIO produktów

Piękno pracy rolników jest bardzo mało widoczne i niedoceniane: pośrednicy i modyfikowanie pierwotnego produktu rolnego sprawiają, że praca rolników całkowicie zanika w oczach konsumentów. Compagnie des Sens, wyceniając produkty, chce docenić tych, którzy opiekują się rośliną. Ta marka chce pracować coraz bliżej producentów i oferować Wam niemodyfikowaną roślinę. Dla konsumenta i dla firmy jest to podejście, które pozwala zbliżyć się do rolników, podziwiać owoce ich pracy i przywrócić szacunek, którego nigdy nie powinno zabraknąć.

Docenianie naturalnych produktów chroni całe ekosystemy

Wykorzystanie produktów naturalnych w zdecydowanej większości przypadków pozwala na ochronę i rozwój całych ekosystemów. Nadawanie roślinom znaczącej wartości rynkowej powoduje wdrożenie zasad ekologii i zachowanie biotopu, zwłaszcza w krajach rozwijających się. Na przykład doliny Madagaskaru, na których rośnie wanilia, goździki, czy cynamon, są prawdziwymi rajami na ziemi, bronionymi przez swoich mieszkańców. Zdecydowanie nadawanie wysokiej wartości roślinom ma bardzo pozytywny wpływ na środowisko, chroniąc ekosystemy poprzez promowanie rosnących tam roślin.
Docenianie naturalnych produktów chroni całe ekosystemy
Człowiek, który kocha i rozumie przyrodę, instynktownie ją chroni

Człowiek, który kocha i rozumie przyrodę, instynktownie ją chroni

Kryzys ekologiczny, przez który wszyscy przechodzimy, ma swoje podłoże w sposobie życia, który oddalił nas od natury. Dlatego Compagnie des Sens chce doprowadzić do spotkania człowieka z przyrodą, pomagając konsumentom odkryć całe dobro, jakie mogą przynieść rośliny. Ludzie i natura nie są wrogami, wręcz przeciwnie! Każdy produkt i każda rada są na rzecz pokojowej i indywidualnej rewolucji, której tak bardzo potrzebujemy, by docenić piękno natury. Człowiek ma stać się opiekunem przyrody, by bardziej ją kochać i rozumieć.