ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Dyfuzor zapachowy nawilżacz powietrza Moon Light

Symbol: NM22J4

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Dostawa od 2-5 dni
dowiedz się więcej
52.20 zł 58.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 58.00 zł

Dyfuzor zapachowy nawilżacz powietrza Moon Light


Moon Light to nawilżacz powietrza z lampką imitującą świecenie Księżyca. Jest on doskonałą i uniwersalną dekoracją, która nada się do każdego wnętrza, niezależnie od stylu czy funkcji użytkowej, np. sypialni, pokoju dziecięcego czy salonu. Do zestawu dołączony jest drewniany stojak, który ochroni akcesorium przed upadkiem. Lampka posiada 4 tryby świecenia: biały ciepły, biały zimny, pomarańczowy, multikolor. Światło można dopasować wedle własnych upodobań.

Nawilżacz jest wyjątkowo cichy i przenośny. Pojemność jego zbiornika to 880ml, więc przy wydajności 25-35 ml/h wystarczy aż na 30 godzin pracy. Nawilżacz pracuje po podpięciu do zasilania poprzez przewód USB dołączony do zestawu.
Urządzenie posiada również niezwykle przydatną funkcję aromaterapii. Po wlaniu olejku do wody nawilżacz wyzwala aromaty o właściwościach relaksacyjnych (dopuszczalne są jedynie produkty rozpuszczalne w wodzie – w innym przypadku nawilżacz może ulec zniszczeniu).

Niepowtarzalne wzornictwo oraz wysokiej jakości wykonanie sprawiają, że zachwyci ona każdego. Jest to idealny pomysł na prezent, który rozjaśni każde pomieszczenie i nada mu wyjątkowego charakteru.

Specyfikacja:
wymiary: 16,5 cm x 13 cm
Pojemność zbiorniczka na wodę: 880ml
Ilość wylotów mgły: 1
Zużycie energii: 2W

W zestawie znajduje się:
- nawilżacz powietrza
- oryginale opakowanie
- kabel do zasilania
- dwa wymienne filtry

Dyfuzor zapachowy nawilżacz powietrza Moon Light, NM22J4