ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Dyfuzor zapachowy nawilżacz powietrza

Symbol: NM22J5

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Dostawa od 2-5 dni
dowiedz się więcej
115.20 zł 128.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 128.00 zł

Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: Olium.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Dyfuzor zapachowy nawilżacz powietrza


Pięknie zaprojektowany dyfuzor, nawilżacz aromatyzujący. Dzięki niemu zadbasz o odpowiednią wilgotność swojego otoczenia i wypełnisz je zapachem. W połączeniu z olejkami eterycznymi to także świetny sposób na zasypianie i spokojny sen!

Wilgotność powietrza w Twoim otoczeniu ma niebagatelny wpływ na funkcjonowanie Twojego organizmu. Zbyt suche powietrze, z którym borykamy się w naszych domach szczególnie jesienią i zimą, może prowadzić do obniżenia nastroju, chorób dróg oddechowych, wysuszenia skóry, błon śluzowych, a także alergii. To idealne urządzenie, które pozwoli Ci także na uzyskanie korzyści płynących z aromaterapii. Wykorzystując naturalne olejki eteryczne, możesz wypełnić swój dom ulubionym zapachem.

Nawilżacz posiada specjalną funkcję, która zapewni utrzymanie odpowiedniej wilgotności otoczenia, może być używany również do aromaterapii. Urządzenie działa bardzo cicho i utrzymuje przestrzeń życiową w odpowiednim nawilżeniu. Nawilżacz jest niewielkich rozmiarów dlatego idealnie wpasuje się w każde pomieszczenie. Lampa wyposażona jest w intuicyjny panel dotykowy, dzięki któremu bez trudu dopasujesz działanie lampy do swoich potrzeb. Nie musisz pamiętać o konieczności dolania wody do nawilżacza, urządzenie samo powiadomi Cię o jej braku, po czym się wyłączy. Podczas pracy urządzenie emituje przyjemny dla ucha szum, który może działać uspokajająco i odprężająco także dla Twojego maluszka.

W zestawie znajdują się: nawilżacz powietrza, kabel do zasilania, instrukcja obsługi, pilot.

Sposób użycia: Aby uruchomić nawilżacz, należy otworzyć górną pokrywę, wlać czystą wodę lub wodę z kilkoma kroplami olejku. Następnie należy zamknąć górną pokrywę. Podłącz zasilanie USB do komputera lub ładowarki od telefonu. Po naciśnięciu przycisku nawilżacz uruchomi się.


Funkcje: Nawilżanie powietrza, aromaterapia
Wysokość urządzenia: 12cm
Szerokość: 17cm
Zasilanie: AC100-240V 50/60 Hz
Ilość wylotów mgły: 1
Hałas: <35 db
Zużycie energii: 2W
7 kolorów świecenia

 

Dyfuzor zapachowy nawilżacz powietrza, NM22J5