ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Kapsułki na stawy

Symbol: GLUARTI

98.40 zł

Dla dobrego zdrowia stawów ten suplement diety jest bogaty w uznane naturalne składniki i jest źródłem witaminy C, która przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu i zapewnia prawidłowe funkcjonowanie kości i chrząstek.

Kapsułki na stawy

Dla dobrego zdrowia stawów ten suplement diety jest bogaty w uznane naturalne składniki i jest źródłem witaminy C, która przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu i zapewnia prawidłowe funkcjonowanie kości i chrząstek.


Dla dobrego zdrowia stawów ten suplement diety jest bogaty w uznane naturalne składniki i jest źródłem witaminy C, która przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu i zapewnia prawidłowe funkcjonowanie kości i chrząstki.

Ta formuła łączy właściwości propolisu z właściwościami owoców dzikiej róży (które pomagają zachować zdrowe i elastyczne stawy oraz które wzmacniają długoterminową odporność stawów) oraz kompleksu morskiego Lithothamnion, Chondroityna i glukozamina.

BEZGLUTENOWE

Słoik 90 kapsułek - na 1 miesiąc

  • 100% naturalnych składników

Składniki

Chrząstka płaszczkowa (Chondroityna, glukozamina) (ryba), ekstrakt z dzikiej róży (Rosa canina L.), ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense L.), ekstrakt z harpagophytum (Harpagophytum procumbens L.), ekstrakt z propolisu, litothamnium (Lithothamnium calcareum). Wykazy składników stosowanych w składzie naszych produktów są na bieżąco aktualizowane. Przed użyciem produktu Propolia® prosimy o zapoznanie się z listą składników na opakowaniu, aby upewnić się, że składniki te nadają się do osobistego użytku.

Wskazówki dotyczące użytkowania

3 kapsułki dziennie, popijać wodą, podczas posiłku.

Zalecany okres suplementacji 3 miesiące z możliwością przedłużenia w razie potrzeby.

Tylko dla dorosłych.

Niewskazany dla osób uczulonych na produkty pszczele, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Trzymać z dala od dzieci.

Nie zastępuje zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

  • Plastikowy słoik wykonany w 100% z recyklingu: Nadaje się do recyklingu - Włóż do żółtego pojemnika po oddzieleniu go od nakrętki. Sortowanie opakowań plastikowych zależy od miejsca zamieszkania.
  • Metalowa zakrętka : Nadaje się do recyklingu - Po wyjęciu z garnka włóż do żółtego kosza. Sortowanie opakowań plastikowych zależy od miejsca zamieszkania.

Kapsułki na stawy, GLUARTI