ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Kompleks pobudzający krążenie

Symbol: CPMCIRC

83.50 zł

Skorzystaj z połączenia właściwości propolisu i właściwości czerwonych winorośli, które poprawiają przepływ krwi w nogach i mogą pomóc zmniejszyć uczucie ciężkich i/lub zmęczonych nóg.

BEZGLUTENOWE

Producent: Propolia
Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: Olium.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Kompleks pobudzający krążenie

Skorzystaj z połączenia właściwości propolisu i właściwości czerwonych winorośli, które poprawiają przepływ krwi w nogach i mogą pomóc zmniejszyć uczucie ciężkich i/lub zmęczonych nóg.

BEZGLUTENOWE


Skorzystaj z połączenia właściwości propolisu i właściwości czerwonych winorośli , które poprawiają przepływ krwi w nogach i mogą pomóc zmniejszyć uczucie ciężkich i/lub zmęczonych nóg .

Aby odzyskać poczucie całkowitego dobrego samopoczucia, połącz ten suplement diety z Żelem na lżejsze nogi.

BEZGLUTENOWE

Słoik na 90 tabletek

  • 90% naturalnych składników

Składniki

Czysty mikronizowany ekstrakt propolisu 23%, ekstrakt z winorośli zwyczajnej (Vitis vinifera) 23%, maltodekstryna, ekstrakt z wytłoków winogronowych zawierający 50% polifenoli (Vitis vinifera), ekstrakt z czarnej porzeczki (Ribes nigrum), ekstrakt ze słodkiej pomarańczy (Citrus sinensis), witamina C ( kwas askorbinowy).

Substancje przeciwzbrylające: Fosforan trójwapniowy, stearynian magnezu pochodzenia roślinnego.

Wykazy składników stosowanych w składzie naszych produktów są na bieżąco aktualizowane. Przed użyciem produktu Propolia® prosimy o zapoznanie się z listą składników na opakowaniu, aby upewnić się, że składniki nadają się do użytku osobistego.

Wskazówki dotyczące użytkowania

Przyjmować trzy kapsułki dziennie (przez 25 dni), najlepiej podczas posiłku.

Niewskazany dla osób uczulonych na produkty pszczele, kobiet w ciąży i dzieci poniżej 3 roku życia.

Nie zastępuje zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Przechowywać z dala od ciepła i wilgoci.

  • Plastikowy słoik wykonany w 100% z recyklingu: Nadaje się do recyklingu - Włóż do żółtego pojemnika po oddzieleniu go od nakrętki. Sortowanie opakowań plastikowych zależy od miejsca zamieszkania.
  • Metalowa zakrętka : Nadaje się do recyklingu - Po wyjęciu z garnka włóż do żółtego kosza. Sortowanie opakowań plastikowych zależy od miejsca zamieszkania.

Kompleks pobudzający krążenie, CPMCIRC