ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Krem do rąk

Symbol: CRMAINBIO

60.00 zł

Dzięki działaniu miodu i nagietka ten certyfikowany organiczny krem ochronny pozostawia dłonie miękkie i nawilżone, o świeżym, cytrynowym zapachu.

Krem do rąk

Dzięki działaniu miodu i nagietka ten certyfikowany organiczny krem ochronny pozostawia dłonie miękkie i nawilżone, o świeżym, cytrynowym zapachu.


Dzięki działaniu miodu i makadamii ten certyfikowany organiczny krem ochronny pozostawia dłonie miękkie i nawilżone, o świeżym, cytrynowym zapachu.

Prawdziwy naturalny film ochronny na dłonie!

Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Tubka 75 ml lub słoik 500 ml

  • 99% naturalnych składników
  • 98% składników botanicznych pochodzi z upraw ekologicznych
  • 20% składników pochodzących z upraw ekologicznych

Składniki

Aqua (woda), Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Woda liściowa*, alkohol cetearylowy, trójgliceryd kaprylowy/kapryśny, Lavandula angustifolia (lawenda) woda*, gliceryna, cera alba (pszczoła), glukozyd cetearyl MIÓD)*, OLEA EUROPAEA (OLIWA) OLEJ Z OWOCÓW*, TOKOFEROL, OLEJ ZIOŁOWY CYMBOPOGON FLEXUOSUS (TRAWA CYTRYNOWA), OLEJ Z SKÓREK CITRUS PARADISI (GREJFRUIT), OLEJ Z NASION HELIANTHUS ANNUUS (SŁONECZNIK)*, GUMA Ksantanowa, Ekstrakt z kwiatów nagietka lekarskiego (nagietka) *, OLEJEK ZIOŁOWY MENTHA SPICATA (mięta), alkohol benzylowy, kwas dehydrooctowy, cytral, limonen, geraniol, linalool

* Składniki z upraw ekologicznych

Wykazy składników stosowanych w składzie naszych produktów są na bieżąco aktualizowane. Przed użyciem produktu Propolia® prosimy o zapoznanie się z listą składników na opakowaniu, aby upewnić się, że składniki te nadają się do osobistego użytku.

Wskazówki dotyczące użytkowania

Nakładaj odrobinę kremu na dłonie tak często, jak to konieczne.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od ciepła i wilgoci.

Wersja 75ml

  • Plastikowa tubka i zakrętka : Nie nadają się do recyklingu - Należy wyrzucić do domowego kosza na śmieci. Uwaga: niektóre centra sortowania odpadów zajmują się już recyklingiem plastikowych tub! Aby uzyskać dalsze instrukcje dotyczące sortowania odpadów, skontaktuj się z władzami lokalnymi.

Wersja 500 ml

  • Plastikowy słoik i pokrywka : nadają się do recyklingu – włóż do żółtego kosza. Sortowanie opakowań plastikowych innych niż butelki zależy od Twojego miejsca zamieszkania.

Krem do rąk, CRMAINBIO