ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Krem z rutą i piołunem 50ml

Symbol: B0003

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Dostawa od 2-5 dni
dowiedz się więcej
163.00 zł

Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: Olium.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Krem z rutą i piołunem 50ml


Balsam został wykonany zgodnie z oryginalną recepturą św. Hildegardy, z tym wyjątkiem, że tłuszcz niedźwiedzi wskazany w oryginalnej recepturze został zastąpiony masłem shea.
Nie wydaje się to wpływać na działanie specyfiku, ponieważ substancja tłuszczowa, bez względu na to, czym jest, działa jako nośnik składników aktywnych zawartych w roślinach.

Piołun i róża, których nie widać w składnikach, mają postać olejku eterycznego w tym preparacie i są zawarte w nazwie składników jako „zapach”.
Główne składniki aktywne:

- Ruta: Zawiera rutynę, która jest częścią wielkiej rodziny flawonoidów, te pigmenty roślinne mają wiele działań na organizm, jednym z najważniejszych jest zmniejszenie kruchości i przepuszczalności naczyń włosowatych.Zawiera także alkaloidy chinolinowe o właściwościach przeciwzapalnych.
- Piołun: Zawiera bioflawonoidy: przeciwutleniacze, które hamują stany zapalne (witamina P, która chroni delikatne naczynia włosowate i może naprawić uszkodzenie skóry). Ale także karotenoidy, które są bardzo silnymi przeciwutleniaczami, zwalczają wolne rodniki, które mogą powodować uszkodzenie tkanek. Poprzez działanie dezintegracyjne karotenoidy odgrywają rolę ochronną. Zawiera także laktony seskwiterpenowe, które mają między innymi właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.
- Róża: zawiera olejki eteryczne, flawonoidy, witaminę C i mikroelementy. Cenne przeciwutleniacze tego kwiatu chronią skórę przed wolnymi rodnikami. Św. Hildegarda mówi, że jej zapach zachwyca serce i że jest bardzo przydatny w maściach i różnych preparatach.

Sposób użycia :
- Zastosuj w wybranym obszarze, najlepiej przed kominkiem opalanym wiązem lub przed dowolnym innym źródłem ciepła
- Wykonuj delikatne okrągłe masaże.


W dziełach św. Hildegardy znajdują się informacje, że ten produkt/składnik może działać wspomagająco na:
Według pism św. Hildegardy „piołun jest dość gorący i pełen cnót, niezwykle skuteczny”. „Ruta rośnie dzięki silnej i pełnej zieleni ziemi”, a „bylica ma bardzo gorący i bardzo użyteczny sok”. Wskazania: Choroba nerek, ból nerek, wysokie ciśnienie krwi, opadanie nerek i torbiele na nerkach. Ten lek jest częścią „wielkiej kuracji na nerki”. Sprawdza się także w przypadku cery naczynkowej ze skłonnością do zaczerwienień.

Składniki:
Masło Shea * · wyciągi z bylicy pospolitej * i olej słonecznikowy * · wyciągi z ruty zwyczajnej ° · zapach * * z rolnictwa ekologicznego
° ze zbiorów w naturze
^ z naturalnych olejków eterycznych
 

Krem z rutą i piołunem 50ml, B0003