ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Mydło do ciała w płynie 250ml

Symbol: 734

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Dostawa od 2-5 dni
dowiedz się więcej
92.90 zł

Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: Olium.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Mydło do ciała w płynie 250ml


W dziełach św. Hildegardy znajdują się informacje, że ten produkt/składnik może działać wspomagająco na:
- Rewitalizujące
- Do kąpieli lub pod prysznic w celu złagodzenia zmęczenia
- Ze względu na niską zawartość mydła zaleca się stosowanie preparatów celu ograniczenia stosowania detergentów.

Rewitalizująca higiena  do każdego rodzaju skóry.

Ta formuła ma szczególne właściwości oczyszczające i rewitalizujące organizm.
Zawiera NNKT, które zmiękczają i chronią naturalną warstwę ochronną skóry. Jego skład dostarcza ekstraktów roślinnych o orzeźwiających i relaksujących właściwościach.
Mydło w płynie do ciała pozostawia skórę miękką i zapewnia przyjemne uczucie odnowy ciała.

Mydło do ciała Viriditas  zawiera rośliny polecane przez św. Hildegardę dla dobrego samopoczucia ciała i umysłu.
Lipa ma wielkie ciepło, które znajduje się w korzeniach przed wspinaniem się na gałęzie i liście. Hildegarda zaleca umieszczanie świeżych liści lipy na twarzy i oczach, może być również stosowana do kąpieli. Wyciągi z lipy zawarte w mydle pozwalają korzystać ze wszystkich jej właściwości.
Nagietek, określany jako „pełen zieleni” Viriditas oraz lawenda, która, jak nam mówi św. Hildegarda jest gorąca i posiada przenikliwy zapach.

Główne składniki aktywne:
- Nagietek: dostarcza beta-karotenów, flawonoidów, likopenu, śluzu i składników aktywnych o właściwościach przeciwutleniających, które pomagają oczyszczać naskórek  
- Słonecznik: ten olej chroni naturalną warstwę ochronną skóry, dostarczając jej kwas oleinowy i linolowy.
- Rozmaryn: Ekstrakt z tej rośliny zawiera balsamiczny olejek eteryczny i wiele przeciwutleniaczy. Tradycyjnie rozmaryn stosowano do poprawy napięcia mięśniowego
- Lawenda: Dostarcza charakterystycznego olejku eterycznego, garbników, flawonoidów i kwasu rozmarynowego, aktywnych składników regenerujących tkankę skórną.
- Lipa: Kwiaty tego drzewa dostarczają olejku eterycznego, bioflawonoidów i farnezolu,  składników aktywnych, które łagodzą wrażliwą skórę.
- Marchew: odżywia skórę beta-karotenem i przeciwutleniaczami, które poprawiają koloryt skóry.  Wzmacnia zalety nagietka.

Działanie fitoaromatyczne:
Olejki eteryczne z rozmarynu i lawendy tworzą balsamiczny zapach  mydła Viriditas.  Te aromatyczne nuty przekazują wigor i energię poprzez skórę i zmysł węchu.

Skład: Woda, olejek z kwiatów rozmarynu, laurylosiarczan sodu, etoksylowany laurylosiarczan sodu, kokamid DEA, sól morska, ekstrakt z kwiatów nagietka, ekstrakt z oleju słonecznikowego, ekstrakt z liści rozmarynu, ekstrakt z Lawendy Spika, Linden, Zapach (naturalne olejki eteryczne), Kwas mlekowy, Ekstrakt z korzenia marchwi, Linalool ^).

Sposób użycia: Przed użyciem zawsze wstrząsnąć w celu ujednolicenia produktu.
Nakładaj przy użyciu naturalnej gąbki, aby uzyskać dobroczynne działanie mydła.

Masaż olejkiem do ciała wzmacnia pobudzające i dezodoryzujące właściwości mydła w płynie. Polecamy jako zabieg uzupełniający dla skóry suchej.

Mydło do ciała w płynie 250ml, 734