ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Nawilżacz powietrza dyfuzor do aromaterapii

Symbol: NM22J6

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Dostawa od 2-5 dni
dowiedz się więcej
58.50 zł 65.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 65.00 zł

Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: Olium.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Nawilżacz powietrza dyfuzor do aromaterapii


Dzięki dyfuzorowi, możesz zaserwować sobie aromaterapię we własnym domu. Urządzenie działa jako nawilżacz powietrza, ale z dodatkiem olejków zapachowych lub eterycznych możesz sprawić, aby w pokoju dominowały Twoje ulubione aromaty wzbogacone o wybrane właściwości. To największa zaleta produktu – wzbudza poczucie szczęścia i spokoju dzięki cudownym zapachom i dodatkowo wpływa pozytywnie na nasz organizm dzięki odpowiedniemu nawilżaniu powietrza.

Produkt charakteryzuje się nowoczesny, designem i bardzo uniwersalną kolorystyką. Posiada minimalistyczny i efektowny wygląd. Urządzenie może zachwycić i uatrakcyjnić wnętrze. W przeciwieństwie do niektórych nawilżaczy, tego można postawić na stoliczku i wykorzystać jako element wystroju pokoju. Duży pojemnik na wodę - aż 1000 ml - zapewnia nawet do 24 godzin ciągłej pracy!

Urządzenie zostało wyposażone w stylowe podświetlenie w 7 zmiennych kolorach. Dzięki temu tworzy ono niesamowity nastrój, który potęguje się przy zgaszonym świetle.

Technologia ultradźwiękowa
Nawilżacz wykorzystuje system ultradźwiękowy wysokiej częstotliwości aby rozbić wodę na maleńkie cząsteczki, które bardzo łatwo rozchodzą się po pomieszczeniu. Efekt nawilżenia jest widoczny w postaci mgiełki.

Idealny do pomieszczeń z roślinami
Nawilżacz powietrza to sensowna opcja dla osób, które kochają dbać o rośliny. Wiele gatunków roślin, które hodujemy w domu uwielbia wysoką wilgotność powietrza, którą ten nawilżacz zapewni bez problemu.

Urządzenie generuje najmniejszy z możliwych hałas – jest to jeden z najcichszych modeli na rynku, dzięki czemu nie jest uciążliwy dla domowników - w szczególności będzie odpowiedni dla dzieci, których sen bardzo często jest płytki. Nawilżacz nie będzie przeszkadzał podczas codziennych czynności czy pracy. Może bez problemu chodzić całą noc i nie będzie zakłócał snu, wręcz przeciwnie - sprawi, że jego jakość się polepszy, a użytkownik będzie bardziej wypoczęty, wydobywająca się mgiełka pozwoli na odprężenie i zminimalizowanie nagromadzonego w ciągu dnia stresu.

SPECYFIKACJA
- Wysokość urządzenia: 21,8cm
- Szerokość: 10,3cm
- Głębokość: 10,3cm
- Pojemność zbiorniczka na wodę: 1000ml
- Zasilanie: USB-DC 5V
- Ilość wylotów mgły: 1
- 7 kolorów świecenia
- Wydajność nawilżania: 30 ml/h

INSTRUKCJA OBSŁUGI
1. Odkręć pokrywę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
2. Na spód pojemnika włóż sprężynę i nakryj ją bawełnianą wkładką.
3. Napełnij zbiornik dyfuzora wodą, dodając do niej kilka kropli naturalnych olejków eterycznych.
4. Umieść pokrywę urządzenia centralnie, tak aby jej otwór znajdował się dokładnie nad wkładką. Zakręć pokrywę – o prawidłowym zamknięciu informuje kliknięcie, a następnie włącz dyfuzor.
5. Przy pomocy przycisku steruj podświetleniem oraz ilością wytwarzanej pary.

Nawilżacz powietrza dyfuzor do aromaterapii, NM22J6