ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Nawilżacz powietrza dyfuzor zapachowy z pilotem

Symbol: NM22J7

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Dostawa od 2-5 dni
dowiedz się więcej
145.00 zł

Nawilżacz powietrza dyfuzor zapachowy z pilotem


Pięknie zaprojektowany dyfuzor, nawilżacz aromatyzujący. Dzięki niemu zadbasz o odpowiednią wilgotność swojego otoczenia i wypełnisz je zapachem. W połączeniu z olejkami eterycznymi to także świetny sposób na zasypianie i spokojny sen!

Wilgotność powietrza w Twoim otoczeniu ma niebagatelny wpływ na funkcjonowanie Twojego organizmu. Zbyt suche powietrze, z którym borykamy się w naszych domach szczególnie jesienią i zimą, może prowadzić do obniżenia nastroju, chorób dróg oddechowych, wysuszenia skóry, błon śluzowych, a także alergii. To idealne urządzenie, które pozwoli Ci także na uzyskanie korzyści płynących z aromaterapii. Wykorzystując naturalne olejki eteryczne, możesz wypełnić swój dom ulubionym zapachem.

Nawilżacz posiada specjalną funkcję, która zapewni utrzymanie odpowiedniej wilgotności otoczenia, może być używany również do aromaterapii. Urządzenie działa bardzo cicho i utrzymuje przestrzeń życiową w odpowiednim nawilżeniu. Nawilżacz jest niewielkich rozmiarów dlatego idealnie wpasuje się w każde pomieszczenie. Lampa wyposażona jest w intuicyjny panel dotykowy, dzięki któremu bez trudu dopasujesz działanie lampy do swoich potrzeb. Nie musisz pamiętać o konieczności dolania wody do nawilżacza, urządzenie samo powiadomi Cię o jej braku, po czym się wyłączy. Podczas pracy urządzenie emituje przyjemny dla ucha szum, który może działać uspokajająco i odprężająco także dla Twojego maluszka.

W zestawie znajdują się: nawilżacz powietrza, kabel do zasilania, instrukcja obsługi, pilot, miarka do nalewania wody.

Sposób użycia: Aby uruchomić nawilżacz, należy otworzyć górną pokrywę, wlać czystą wodę lub wodę z kilkoma kroplami olejku. Następnie należy zamknąć górną pokrywę. Podłącz zasilanie USB do komputera lub ładowarki od telefonu. Po naciśnięciu przycisku nawilżacz uruchomi się, ponowne naciśnięcie spowoduje zmianę koloru.

 

Nawilżacz powietrza dyfuzor zapachowy z pilotem, NM22J7