ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Olejek do masażu Viriditas125ml

Symbol: 822

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Dostawa od 2-5 dni
dowiedz się więcej
163.50 zł

Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: Olium.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Olejek do masażu Viriditas125ml


Kojący olejek lipowy do masażu Viriditas.

Ta formuła zawiera unikalny składnik: olej roślinny o nazwie „Prairie Moss” (trawa łąkowa), który jest szczególnie bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe.
Słodki olejek do masażu z lipą zmiękcza i wzmacnia delikatną skórę, szczególnie u niemowląt.
Ten doskonały produkt pomaga wyeliminować tłuszcze, które tworzą się w fałdach niektórych części ciała. Jego zastosowanie zapewnia cenną ochronę dla skóry.

W recepturze kremu znajdują się rośliny lecznicze zalecane przez św.Hildegardę dla naszego dobrego samopoczucia, w wyniku przenikania przez skórę, a także poprzez zmysł węchu. Lipa ma wielkie ciepło, które najpierw znajduje się w korzeniach kolejno wędruje do gałęzi i liści. Zaleca umieszczanie świeżych liści lipy na twarzy i oczach, może być również stosowany w kąpielach. Wyciągi z lipy zawarte w tym oleju pozwalają korzystać ze wszystkich jej zalet.
Nagietek jest opisany jako pełen zieleni i przydatny do pielęgnacji ciała, podobnie jak leszczyna.

Główne składniki aktywne:

- Słonecznik: ten olej zawiera oleinowe i linolowe kwasy tłuszczowe oraz witaminę E, która wzmacnia naturalną warstwę ochronną skóry.
- Orzech laskowy: Zawartość witaminy E i niezbędnych kwasów tłuszczowych równoważy naturalną warstwę ochronną skóry.
- Lipa: kwiaty tego drzewa zapewniają charakterystyczny olejek eteryczny i farnezol. Jej aktywne składniki są zmiękczające i uspokajające.
- Rzeżucha łąkowa: Olej z nasion tej rośliny zapewnia nienasycone kwasy tłuszczowe, bardzo odporny na utlenianie, niezwykle zmiękczający i chroniący delikatną skórę.
Działanie fitoaromatyczne:
Olejek ma zapach palisandru oraz zieloną i świeżą nutę litsea. Ten aromatyczny bukiet przenosi przez skórę oraz zmysł węchu uczucie relaksu i spokoju.
Sposób użycia: Zawsze wstrząsnąć przed użyciem, aby ujednorodnić produkt.

Po prysznicu i na wilgotnej skórze rozprowadź olejek na ciele.
Do masażu używaj produktu bezpośrednio na suchą skórę.
W przypadku ciemieniuchy nałóż olej i zostaw na 10 minut, zanim delikatnie usuniesz ją miękką szczotką, następnie umyj łagodnym szamponem.


W dziełach św. Hildegardy znajdują się informacje, że ten produkt/składnik może działać wspomagająco na:
Wskazania: - Odżywia i nawilża skórę - do masażu skóry - Wzmacnia skórę - Łagodzi i koi skórę - Idealny dla wrażliwej i delikatnej skóry

Składniki:
Skład: Helianthus annuus seed oil* · Corylus avellana seed oil* · Rosa centifolia flower extract* · Tilia cordata flower extract* · Limnanthes alba seed oil · Parfum* · Limonene^ · Linalool^ · Citral^ · Geraniol^
Po polsku: Ekstrakt z oleju słonecznikowego, ekstrakt z olejku z orzechów laskowych, ekstrakt z róży stulistnej, lipa, olej z pestek cytryny, zapach (naturalne olejki eteryczne), Limonene ^, Linalool ^, citral ^, geraniol ^
* z rolnictwa ekologicznego
° ze zbiorów w naturze
^ z naturalnych olejków eterycznych

Olejek do masażu Viriditas125ml, 822