ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Olejki na wątrobę i pęcherzyk żółciowy – doustna mieszanka olejków eterycznych 15ml

Symbol: OL-M11

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Produkt dostępny. Złóż zamówienie, a wyślemy go jeszcze dzisiaj.
dowiedz się więcej
83.90 zł
Roztwór do picia z olejkami eterycznymi z cytryny, kopru ogrodowego i rozmarynu (typ werbenon). Mieszanka olejków na wątrobę i pęcherzyk żółciowy wspomaga prawidłowe funkcjonowanie tych narządów. Olejki na zdrową wątrobę wpływają na pracę dróg żółciowych. Produkt zawiera naturalne olejki do stosowania doustnego.
Producent: Compagnie des Sens
Data minimalnej trwałości (DDM): 10/2027
Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: Olium.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Olejki na wątrobę i pęcherzyk żółciowy – doustna mieszanka olejków eterycznych 15ml

Roztwór do picia z olejkami eterycznymi z cytryny, kopru ogrodowego i rozmarynu (typ werbenon). Mieszanka olejków na wątrobę i pęcherzyk żółciowy wspomaga prawidłowe funkcjonowanie tych narządów. Olejki na zdrową wątrobę wpływają na pracę dróg żółciowych. Produkt zawiera naturalne olejki do stosowania doustnego.

Compagnie des Sens opracowała rozpuszczalną w wodzie mieszankę olejków eterycznych, łatwo dyspergujących w postaci liposomalnych mikrokropelek. Unikalna metoda dyspersyjna umożliwia bezpieczne spożywanie olejków eterycznych rozpuszczonych w szklance wody.
 
CECHY PRODUKTU
Wskazówki dotyczące użytkowania: 4 krople na szklankę wody, pić do 3 razy dziennie przez maksymalnie 5 dni. W razie konieczności przed ponownym stosowaniem należy zrobić 2-dniową przerwę.
Składniki: alkohol (60%), olejki eteryczne: koper ogrodowy, cytryna i rozmaryn o chemotypie werbenon, woda, gliceryna roślinna, ekstrakt ze słodkich migdałów, lecytyna (soja), roślinny kwas oleinowy, przeciwutleniacz: witamina C.
Sprzedane w: butelka ze szkła oranżowego z kroplomierzem.
 
OLEJKI ETERYCZNE DO PICIA?
Czyste olejki eteryczne nie rozpuszczają się w wodzie, unoszą się na jej powierzchni ze względu na swoją gęstość, która często jest niższa od gęstości wody. Aby rozwiązać ten problem, Compagnie des Sens wybrało metodę dyspersyjną, dzięki której olejki eteryczne mogą rozpuszczać się w wodzie za pomocą naturalnego emulgatora. Woda łączy się z olejkami eterycznymi mikrokropelkami liposomalnymi niewidocznymi gołym okiem, dzięki czemu uzyskujemy jednorodną mieszankę.
 
Metoda ta ma wiele zalet:
Skutecznie i jednorodnie rozprasza olejki eteryczne w wodzie.
- Pozwala na bezpieczne spożywanie olejków eterycznych.
- Potęguje biodostępność olejków eterycznych, zwiększając powierzchnię kontaktu olejków z błonami śluzowymi.
- Zachowuje właściwości olejków eterycznych.
 
WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE STOSOWANIA
1 - Wstrząśnij butelką, aby połączyć składniki mieszaniny.
2 - Dodaj 4 krople mieszanki olejków na wątrobę i drogi żółciowe do pustej szklanki.
- Napełnij szklankę wodą. Roztwór będzie miał mleczny wygląd; olejki eteryczne są wtedy dobrze rozproszone.
- Pij do 3 razy dziennie przez maksymalnie 5 dni. W razie konieczności przed ponownym stosowaniem należy zrobić 2-dniową przerwę.
 
ŚRODKI OSTROŻNOŚCI DOTYCZĄCE STOSOWANIA I PRZECHOWYWANIA
Środki ostrożności: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie zastępuje zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie stosować przez dłuższy czas. Nie zaleca się stosowania u dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także w przypadku stanów zapalnych lub niedrożności dróg wątrobowo-żółciowych (kamienie) albo przewodów trzustkowych, a także w przypadku alergii na rośliny z rodziny Apiaceae. Należy zasięgnąć porady lekarskiej przy stosowaniu leków (w szczególności leków przeciwpadaczkowych, leków zobojętniających sok żołądkowy lub leków przeciwwrzodowych), chorób przewlekłych (astma, padaczka, nadciśnienie itp.) lub występujących w przeszłości drgawek.

Przechowywanie i konserwacja: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, z dala od światła i wysokiej temperatury.
 
Status: Suplement diety.
 
Alergeny: Produkt na bazie migdałów i soi.

Olejki na wątrobę i pęcherzyk żółciowy – doustna mieszanka olejków eterycznych 15ml, OL-M11