ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Peeling roślinny do twarzy i ciała z Irysem

Symbol: 508

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Dostawa od 2-5 dni
dowiedz się więcej
162.80 zł

Peeling roślinny do twarzy i ciała z Irysem


Peeling do twarzy i ciała: Regeneruje i zmiękcza wszystkie rodzaje skóry

Peeling zawiera proszek z korzenia irysa, jest to doskonały środek do higieny i urody, który zmiękcza i regeneruje skórę.
Aby uzyskać wielofunkcyjny peeling: zmieszaj proszek z irysa z Mleczkiem Liliowa rosa Viriditas. lub Olejkiem słonecznym Viriditas.
Preparat służy do naturalnego oczyszczenia skóry twarzy i ciała. Ten peeling jest szczególnie wskazany dla skóry wrażliwej na środki powierzchniowo czynne zawarte w mydle.

Św. Hildegarda słusznie twierdzi, że cała zieleń( Viriditas) irysa znajduje się w jego korzeniu i że jest bardzo przydatna do pielęgnacji twarzy, ale także do innych części ciała, czyniąc skórę miękką, świeżą i delikatną.
Istnieje kilka przepisów opartych na korzeniu irysa dla piękna i dobrego samopoczucia.
Główne składniki aktywne:
- Korzeń irysa: zawiera olejki eteryczne, minerały irydowe oraz flawonidy. Są to składniki aktywne, które oczyszczają i odnawiają skórę.
Działanie fitoaromatyczne- w zpachu przeplatają się nuty irysa i fiołka, przenikają one przez skórę przynosząc uczucie komfortu.
Sposób użycia:
W zależności od rodzaju skóry i pożądanego efektu, peeling roślinny do twarzy i ciała jest mieszany z Mleczkiem Liliowa rosa Viriditas, Olejkiem słonecznym Viriditas, Olejkiem do ciała Viriditas lub Delikatnym olejkiem do masażu Viriditas.
Do twarzy: 1 łyżeczka proszku i kilka kropli płynu, dodawaj do momentu uzyskania miękkiej pasty.
Dla ciała po prostu dostosuj ilość preparatu do obszaru, który chcesz pielęgnować.
Masuj dodając wody podczas całego procesu. Zmyj wodą nieustannie masując.


Może działać wspomagająco na:
Działanie: - Odświeża i oczyszcza skórę - Zmniejsza szorstkość skóry - Czyści skórę bez użycia detergentów - Pielęgnacja przed depilacją - Zapewnia jednolitą opaleniznę - Liftinguje - Usuwa przebarwienia

Składniki:
Iris florentina root powder° , popolsku: korzeń irysa° ° ze zbiorów w naturze

Peeling roślinny do twarzy i ciała z Irysem, 508