ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Szklany nebulizator do olejków eterycznych

Symbol: dyfuzor_szklany_V

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Dostawa od 2-5 dni
dowiedz się więcej
269.10 zł 299.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299.00 zł

Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: Olium.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Szklany nebulizator do olejków eterycznych


Szklany nebulizator do olejków eterycznych jest urządzeniem używanym do dyfuzji zapachów i korzystania z dobroczynnych właściwości olejków eterycznych.

Materiały: Nebulizator wykonany jest z wysokiej jakości szkła, co pozwala na utrzymanie czystości i jakości olejków eterycznych podczas dyfuzji. Materiał szklany jest również łatwy do czyszczenia. Podstawa dyfuzora jest drewniana. Podświetlany kolorowym światłem. bez możliwości regulacji i wyłączenia.

Technologia nebulizacji: Nebulizator wykorzystuje technologię nebulizacji, która zamienia czyste olejki eteryczne w mikrocząsteczki, tworząc delikatną mgiełkę. Ta metoda zapewnia, że olejki eteryczne są dyfundowane w powietrzu bez użycia ciepła lub wody, co może wpływać na jakość olejków.

Cicha praca: Nebulizator zaprojektowany został tak, aby działać w sposób cichy, co jest korzystne podczas snu, medytacji lub w innych sytuacjach wymagających spokoju.

Szklany nebulizator do olejków eterycznych, dyfuzor_szklany_V