ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Szklany nebulizator do olejków eterycznych

Symbol: dyfuzor_szklany

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Dostawa od 2-5 dni
dowiedz się więcej
288.00 zł 320.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 320.00 zł
Przetwarza olejki eteryczne w aromatyczną mgiełkę bez rozcieńczania, podgrzewania czy stosowania ultradźwięków.

Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: Olium.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Szklany nebulizator do olejków eterycznych

Przetwarza olejki eteryczne w aromatyczną mgiełkę bez rozcieńczania, podgrzewania czy stosowania ultradźwięków.
W przeciwieństwie do podgrzewaczy oleju i wodnych dyfuzorów olejków do aromaterapii, ten nie wymaga ciepła ani wody. Przetwarza olejki eteryczne w aromatyczną mgiełkę bez rozcieńczania, podgrzewania czy stosowania ultradźwięków. W związku z tym podczas pracy atomizera nie powstaje para wodna, czyli w przeciwieństwie do dyfuzora nie działa on jako nawilżacz powietrza. To akcesorium może być używane do rozpylania wszystkich naturalnych olejków eterycznych, w tym cytrusowych, które nie zawsze mogą być używane w dyfuzorze. Design dyfuzora, który doskonale wkomponuje się w każdą przestrzeń wnętrza i oprócz funkcji praktycznej będzie eleganckim elementem w pokoju, sypialni czy kuchni.

Regulowana intensywność zapachu: W zależności od nastroju, czasami potrzebujemy trochę więcej lub mniej zapachu, dlatego drewniany dyfuzor został wyposażony w pokrętło, które pozwala kontrolować intensywność aromatycznej pary.
Funkcja automatycznego wyłączania: Te wyjątkowe dyfuzory powietrza dozują zapachową parę w odstępach 10-minutowych (10 minut, 30 minut). Każdy dyfuzor zapachowy jest również wyposażony w wygodną funkcję automatycznego wyłączania, która automatycznie wyłącza urządzenie po 3 odstępach czasu na wypadek, gdy zapomnisz go wyłączyć przed wyjściem z domu lub biura.
Łatwy w użyciu: Nie trzeba dodawać wody ani podgrzewać, dzięki czemu są znacznie łatwiejsze i bezpieczniejsze w użyciu.

Specyfikacja:
Materiał: PP + ABS + szkło
Pakiet: 1 x Dyfuzor zapachowy, 1 x Adapter, 1 x instrukcja obsługi, 1x pipetka
 

Szklany nebulizator do olejków eterycznych, dyfuzor_szklany