ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Vademecum olejków eterycznych i aromaterapii

Symbol: 9788382722123

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Dostawa od 2-5 dni
dowiedz się więcej
256.00 zł

Vademecum olejków eterycznych i aromaterapii


Szukasz książki, która pomoże Ci zapoznać się z tematyką olejków eterycznych? Koniecznie sprawdź "Vademecum olejków eterycznych i aromaterapii. Wielka księga zawierająca ponad 800 naturalnych przepisów dla wzmocnienia zdrowia i odporności, poprawy urody, oczyszczenia domu i pracy" autorstwa Valerie Ann Worwood.

Olejki eteryczne już od kilku lat cieszą się niezwykłą popularnością i dużo mówi się o ich licznych zastosowaniach. Zastanawiasz się, w jaki sposób mogłyby pomóc Ci na co dzień? Odpowiedź znajdziesz w książce Valerie Ann Worwood. Autorka dzieli się ponad 800 sprawdzonymi przepisami, które wpłyną pozytywnie na Twoje zdrowie i samopoczucie. Dowiesz się między innymi, jakie oleje najlepiej wykorzystać przy codziennej pielęgnacji ciała, które są najlepsze dla skóry, a które pomogą Ci się odprężyć lub zwalczyć różne choroby.

Worwood w swojej książce zawarła przepisy dostosowane do każdej grupy wiekowej i nawiązujące do różnych potrzeb, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Przeczytaj książkę i dowiedz się, jak aromaterapia może pomóc Ci w życiu codziennym.

Autor: Valerie Ann Worwood
Wydawnictwo: Vital
Oprawa: Twarda
Rok wydania: 2022
Ilość stron: 1040
 

Vademecum olejków eterycznych i aromaterapii, 9788382722123