ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Żel do mycia miejsc intymnych

Symbol: GELINTIBIO

76.30 zł

Oczyszczający i zmiękczający, certyfikowany organiczny żel do mycia okolic intymnych zapewnia poczucie komfortu i miękkości w najbardziej intymnych obszarach, zarówno dla niego, jak i dla niej.

Producent: Propolia
Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: Olium.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Żel do mycia miejsc intymnych

Oczyszczający i zmiękczający, certyfikowany organiczny żel do mycia okolic intymnych zapewnia poczucie komfortu i miękkości w najbardziej intymnych obszarach, zarówno dla niego, jak i dla niej.


Oczyszczający i zmiękczający, certyfikowany organiczny żel do mycia okolic intymnych zapewnia uczucie komfortu i miękkości w najbardziej intymnych obszarach, zarówno dla niego, jak i dla niej. Utrzymuje odpowiedni poziom pH, a dzięki właściwościom propolisu i wód kwiatowych pielęgnuje skórę.

Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Butelka o pojemności 200 ml

  • 99% naturalnych składników
  • 100% składników botanicznych pochodzi z upraw ekologicznych
  • 15% składników pochodzących z upraw ekologicznych

Składniki

WODA, KOKOAMPOoctan Sodu, Gliceryna, WODA KWIATOWA ANTHEMIS NOBILIS*, GLUKOZYD LAURYLOWY, WODA KWIATOWA CYTRUS AURANTIUM AMARA*, KOKOILOGLUTAMINIAN SODU, KARBOKSYLAN GLUKOZY SODOWEJ, ALKOHOL**, BETAINA KOKAMIDOPROPYLOWA, GLUKOZYD KOKOI, G OLEJIN LYCERYLU, KWIAT MELISSA OFFICINALIS/ WODA Z LIŚCI/ŁODYGÓW*, PROPOLIS CERA*, OLEJ Z LIŚCI MELALEUCA ALTERNIFOLIA*, OLEJ Z LIŚCI ROSMARINUS OFFICINALIS*, GLUKOZYD KAPRYLOWY/KAPRYLOWY, KWAS CYTRYNOWY, benzoesan sodu, sorbinian potasu, kwas dehydrooctowy, alkohol benzylowy, limonen

* Składniki pochodzące z upraw ekologicznych

** Przetworzone ze składników organicznych

Wykazy składników stosowanych w składzie naszych produktów są na bieżąco aktualizowane. Przed użyciem produktu Propolia® prosimy o zapoznanie się z listą składników na opakowaniu, aby upewnić się, że składniki nadają się do użytku osobistego.

Wskazówki dotyczące użytkowania

Nałóż niewielką ilość żelu do higieny intymnej, a następnie delikatnie spienij.

Dokładnie spłucz czystą wodą.

Codzienny użytek.

Zarezerwowane do użytku zewnętrznego.

Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Nie stosować u dzieci.

Przechowywać z dala od źródeł ciepła.

  • Plastikowa butelka i zakrętka : nadają się do recyklingu – po opróżnieniu włóż do żółtego pojemnika (nie trzeba go płukać). Sortowanie opakowań plastikowych innych niż butelki zależy od Twojego miejsca zamieszkania.

Żel do mycia miejsc intymnych, GELINTIBIO