ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

NEBULO dyfuzor do olejków eterycznych - nebulizator do aromaterapii

Symbol: OL313

Informacja dotycząca dostawy
Informacja dotycząca dostawy
Produkt zostanie wysłany za 3-7 dni
dowiedz się więcej
431.10 zł 479.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 479.00 zł
Dyfuzor Nebulo to nebulizator, który pozwala wykorzystać wszystkie zalety aromaterapii olejkami eterycznymi. Nebulo rozpyla olejki eteryczne bez konieczności ich podgrzewania za pomocą lekkiej mgiełki, co pozwala korzystać ze wszystkich drogocennych właściwości aromaterapii.
Producent: Compagnie des Sens
Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: Olium.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

NEBULO dyfuzor do olejków eterycznych - nebulizator do aromaterapii

Dyfuzor Nebulo to nebulizator, który pozwala wykorzystać wszystkie zalety aromaterapii olejkami eterycznymi. Nebulo rozpyla olejki eteryczne bez konieczności ich podgrzewania za pomocą lekkiej mgiełki, co pozwala korzystać ze wszystkich drogocennych właściwości aromaterapii.

Elegancki design nebulizatora, łączący drewno i szkło, pozwala na dopasowanie dyfuzora aromaterapeutycznego do każdego rodzaju wnętrz, zwłaszcza, że ​​jego wysokość wynosi jedynie 14 cm. Dyfuzor zapachowy posiada pokrętło umożliwiające dwa rodzaje dyfuzji (od delikatnej do intensywnej) i może rozprowadzać olejki eteryczne w pomieszczeniach o powierzchni od 40 do 100 m². Nebulizator do olejków eterycznych jest wyposażony w kabel USB i zasilacz sieciowy.
 
Projekt: Nowoczesny
Materiały: Szkło, drewno
Regulator czasowy: Nie
Maksymalny zasięg: Do 100 m²
Intensywność dyfuzji: Regulowana
Wysokość: 14 cm
Szerokość: 18 cm
 
Dyfuzor Nebulo składa się z 2 części: szklanego zbiornika na olejki eteryczne z korkiem, w którym znajduje się system nebulizacji, oraz drewnianej podstawy z pokrętłem i kablem zasilającym. Korzystanie z nebulizatora Nebulo jest dziecinnie proste!
Najpierw podłącz adapter do drewnianej podstawy i podłącz urządzenie do gniazdka lub portu USB.
Następnie zdejmij szklany korek ze zbiorniczka i dodaj od 10 do 15 kropli olejku eterycznego do szklanej komory. Ostrożnie włóż szklany korek na miejsce.
Aby uruchomić Nebulo przekręć pokrętło znajdujące się na drewnianej podstawie na wybrany poziom. Olejek eteryczny zostaje przekształcony w drobne cząsteczki, które rozproszą się w szklanej komorze nebulizacji, tworząc rodzaj mgiełki. Następnie poczujesz zapach olejku w powietrzu.
Masz dwa możliwe tryby dystrybucji mgiełki. W pozycji 1 nebulizator znajduje się w trybie delikatnej dyfuzji: naprzemiennie 2 minuty dyfuzji i 1 minuta czuwania. W pozycji 2 nebulizator znajduje się w trybie intensywnej dyfuzji: naprzemiennie 15 minut dyfuzji i 30 minut przerwy.
Dyfuzor automatycznie wyłączy się po godzinie pracy.
 
JAK CZYŚCIĆ DYFUZOR?
Olejki eteryczne są lepkie i mogą osiadać na ściankach szklanej komory, co dotyczy zwłaszcza szczególnie gęstych olejków eterycznych z cytrusów. Z tego względu zaleca się czyszczenie dyfuzora raz w tygodniu w przypadku regularnego użytkowania.
Aby wyczyścić dyfuzor: Wyłącz i odłącz dyfuzor od zasilania.
Opróżnij pozostałości po olejkach eterycznych znajdujące się w dyfuzorze, bez wyjmowania szklanej komory z podstawy.
Wlej od 5 do 10 kropli alkoholu medycznego.
Uruchom dyfuzor na 5 minut.
Wyłącz dyfuzor, a następnie wylej resztkę środka czyszczącego ze zbiornika bez wyjmowania szklanej komory z jej podstawy. Pozostaw do całkowitego wyschnięcia.
Jeśli nie używasz nebulizatora Nebulo regularnie, radzimy nie zostawiać olejków eterycznych w szklanej komorze.
 

NEBULO dyfuzor do olejków eterycznych - nebulizator do aromaterapii, OL313

2023-09-05 13:57:43
Super jakość, ładny i cichy nebulizator. Super funkcja.