ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Szampon pielęgnacyjny 200 ml

Symbol: SHAMPROBIO

66.70 zł

Certyfikowany organiczny szampon specjalnie dostosowany do podrażnionej skóry głowy (zaczerwienienie, swędzenie lub łupież), ale także do włosów przetłuszczających się . Łączy w sobie kojące właściwości miodu, propolisu, kadetu i glinki, jednocześnie zapobiegając nadmiernemu wytwarzaniu sebum.

Szampon pielęgnacyjny 200 ml

Certyfikowany organiczny szampon specjalnie dostosowany do podrażnionej skóry głowy (zaczerwienienie, swędzenie lub łupież), ale także do włosów przetłuszczających się . Łączy w sobie kojące właściwości miodu, propolisu, kadetu i glinki, jednocześnie zapobiegając nadmiernemu wytwarzaniu sebum.


Certyfikowany organiczny szampon specjalnie dostosowany do podrażnionej skóry głowy (zaczerwienienie, swędzenie lub łupież), ale także do włosów przetłuszczających się .

Łączy w sobie kojące właściwości miodu, propolisu, kadetu i glinki, jednocześnie zapobiegając nadmiernemu wytwarzaniu sebum.

Nie zapomnij wstrząsnąć butelką przed użyciem.

Butelka 200 ml lub butelka z pompką 500 ml

  • 99% naturalnych składników
  • 100% składników botanicznych pochodzi z upraw ekologicznych
  • 10% składników pochodzących z upraw ekologicznych

Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Składniki

WODA (WODA), KOKOAMPOoctan Sodu, Gliceryna, GLUKOZYD LAURYLOWY, WODA KWIATOWA ANTHEMIS NOBILIS*, GLUKOZYD DECYLOWY, ALKOHOL**, KOKOILOGLUTAMINIAN SODU, KARBoksylan Lauryloglukozy Sodowej, KWAS CYTRYNOWY, GLUKOZYD KOKO, OLEINian GLICERYLU, MEL (H JEDEN)* , KAOLIN, PROPOLIS CERA*, OLEJ Z DREWNA JUNIPERUS OXYCEDRUS*, EKSTRAKT Z LIŚCI OLEA EUROPAEA (OLIWA)*, OLEJEK Z SKÓRKI CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOTA)*, OLEJ Z KORY CEDRUS ATLANTICA*, OLEJEK MENTHA PIPERITA (MIĘTA PIEPRZOWA)*, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAWENDA) ) OLEJ*, OLEJ OCIMUM BASILICUM (BAZYLIA)*, OLEJEK SALVIA OFFICINALIS (SZAŁWIA)*, OLEJ Z LIŚCI ROSMARINUS OFFICINALIS (ROZMARYN)*, BETAINA KOKAMIDOPROPYLOWA, GLUKOZYD KAPRYLOWY/KAPRYLOWY, benzoesan sodu, sorbinian potasu, kwas dehydrooctowy, alkohol benzylowy, LIMONEN , LINALOL

* Składniki pochodzące z upraw ekologicznych

** Przetworzone ze składników organicznych

Wykazy składników stosowanych w składzie naszych produktów są na bieżąco aktualizowane. Przed użyciem produktu Propolia® prosimy o zapoznanie się z listą składników na opakowaniu, aby upewnić się, że składniki nadają się do użytku osobistego.

Wskazówki dotyczące użytkowania

Nałożyć szampon na mokre włosy, spienić i delikatnie masować skórę głowy.

Ostrożnie spłucz czystą wodą.

Aplikuj ponownie 2 do 3 razy w tygodniu.

Dobrze wstrząśnij przed użyciem.

Aby zmaksymalizować rezultaty, można go połączyć z odżywką Propolia.

Od 3 lat.

W przypadku kontaktu z oczami dokładnie je przemyć.

Trzymaj z daleka od gorąca.

Wersja 200ml

  • Plastikowa butelka i zakrętka : nadają się do recyklingu – po opróżnieniu włóż do żółtego pojemnika (nie trzeba go płukać). Sortowanie opakowań plastikowych innych niż butelki zależy od Twojego miejsca zamieszkania.

Wersja 500 ml

  • Plastikowa butelka : Nadaje się do recyklingu - Po opróżnieniu włóż do żółtego kosza (nie trzeba go płukać). Sortowanie opakowań plastikowych innych niż butelki zależy od Twojego miejsca zamieszkania.
  • Plastikowa pompka z metalową sprężyną : Nie nadaje się do recyklingu - Po oddzieleniu od butelki należy ją wyrzucić do domowego kosza na śmieci.

Szampon pielęgnacyjny 200 ml, SHAMPROBIO